جمعه 4 بهمن 1398 _ 29 جمادى الأولى 1441 _ 24 ژانویه 2020
فارسی | English
  تاريخچه
 

گروه كشاورزي با پذيرش دانشجو در مقطع كارداني گياه پزشكي در سال 1381 رسما فعاليت آموزشي و پژوهشي خود را شروع كرد، تعداد دانشجو در ابتداي دوره  25 نفر بوده و به تدريج در مقطع كارداني به كارشناسي، كارشناسي و كارشناسي ارشد در سه رشته مهندسي كشاورزي مجوز تاسيس رشته كسب و پذيرش دانشجو كرد.

در سال 1390 تعداد كل دانشجويان گروه كشاورزي به 300 نفر رسيده است. تعداد اعضاي هيات علمي گروه  در ابتداي تاسيس 2 نفر و در سال 1390 به ده  نفر رسيده است كه در سه گروه مختلف گياه پزشكي، بيوتكنولوژي و زراعت مشغول به كار هستند با توجه به نياز گروه كشاورزي و برنامه توسعه‌اي گروه تا پنج سال آينده تعداد 6 نفر نيز به اعضاي گروه اضافه خواهد شد.

ايجاد دانشكده كشاورزي در دانشگاه در جلسه ارديبهشت ماه 90 شوراي دانشگاه، در جلسه مهر ماه 90 هيئت امناي دانشگاه و در جلسه آبان ماه 90 هيئت رئيسه دانشگاه به تصويب رسيده و هفتمين دانشكده دانشگاه بنام دانشكده كشاورزي رسما تاسیس گردید. در دیماه 90 دکتر محمد احمدآبادی به عنوان اولین رئیس دانشکده کشاورزی منصوب و مسئولیت راه اندازی دانشکده را به عهده گرفت. این دانشکده فعلا دارای سه گروه آموزشی مجزا و مستقل میباشد.

 
 برنامه ترم جاری
 
 دانشجویان برتر